Nie ma nic przyjemniejszego dla mnie, jako fotografa ślubnego, niż czytać ciepłe słowa tych, którym w tym ważnym dniu towarzyszyłem

Młoda para podczas sesji ślubnej w skałkach

Współpraca – rewelacja, profesjonalizm – level expert. Podpowie, zasugeruje, pokieruje, odradzi co trzeba i doradzi co należy. Jesteśmy bardzo zadowoleni Wspaniała pamiątka. Z czystym sumieniem możemy polecić Artura!

Beata i Krystian

Sesja ślubna w dniu ślubu na zamku w Niepołomicach

Właśnie obejrzałam otrzymane zdjęcia ślubne.. Są rewelacyjne! Artur stworzył dla Nas cudowny reportaż i pamiątkę. Zdjęcia są pełne emocji, kadry nietuzinkowe w pięknych kolorach. To niesamowite jak uchwycił wszystkie kluczowe chwile, które ożywają przy oglądaniu. Podczas współpracy był dla nas dużym oparciem, a jego kreatywność i sugestie sprawiły, że fotografie są magiczne. Z całą pewnościa rekomenduję, polecam i zachęcam! Będziecie zadowoleni. A teraz wracam oglądać zdjęcia jeszcze raz..

Ada i Konrad

Sesja ślubna pałac Goetz w Brzesku

Przepiękne zdjęcia, profesjonalizm w każdym calu, zaangażowanie na całego oraz przyjacielska atmosfera to największe atuty współpracy z Arturem. Szczerze polecam do uwiecznienia najważniejszych momentów i emocji w życiu :)

Ania i Jaromir

Sesja ślubna w Oazie Leńcze

Każdemu życzę właśnie takiego fotografa. Kawał dobrej roboty! Artur przekazał nam zdjęcia w trybie ekspresowym i do tego tak piękne, że zachwytom nie było końca. Na sesji czuliśmy się bardzo swobodnie. Artur mówił nam co i jak zrobić, żeby było ciekawie i pięknie. Miał dużo cierpliwości i oko do naprawdę świetnych kadrów. Postawiliśmy przed nim wyzwanie chcąc sesję z koniem, który okazał się bardzo niepokorny. Jednak takie wyzwanie to nie wyzwanie! Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i współpracy i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu usługi właśnie tego fotografa. Jeśli chcecie, aby zdjęcia z ważnego dla Was dnia przywoływały miłe wspomnienia to powierzcie ich wykonanie Arturowi.

Jola i Daniel

młoda para podczas sesji ślubnej o zachodzie słońca w Lanckoronie

Bardzo dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, każde jedno jest naprawdę piękne i rewelacyjnej jakości. Widać, że to, czym się zajmujesz, robisz z pasją. Było nam bardzo miło, że wziąłeś udział w tak ważnym dla nas dniu i wspaniale go uwieczniłeś. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie :)

Kinga i Krzysiek

nowożeńcy podczas sesji ślubnej w lesie

Rzetelny, bardzo sprawny i komunikatywny Fotograf. Robi naprawdę piękne zdjęcia za przyzwoite pieniądze. Wszyscy Nasi znajomi byli w szoku, że tak szybko mamy zdjęcia a albumy, które przygotował dla Nas i naszych rodziców są wyjątkowe, często do nich zaglądamy. POLECAM !!!!!!

Iza i Aleksander