Sensualne sesje zdjeciowe Krakow

co dalej?

jak wygląda sesja?

kiedy otrzymam zdjęcia?

wybór zdjęć

Czas realizacji zaczyna się od momentu otrzymania wybranych przez Ciebie zdjęć. Zgodnie z umową to czas od 7-14 dni. Każde zdjęcie zostanie wyretuszowane.

2

1

przed sesją bądź wypoczęta

sesja portretowa - stylizacja

W przypadku kobiecej sesji portretowej przygotuj kilka stylizacji, w których chciałabyś być sfotografowana. Na efekt końcowy wpływa nie tylko odzież, ale również dodatki takie jak biżuteria czy akcesoria. Ważne, aby ubrania nie miały żadnych odciągających uwagę napisów, wzorów czy kolorów. Uważam, że na zdjęciach dobrze się prezentują kolory delikatne, pastelowe, ale także biel i czerń oraz szarość, błękit czy jeansy. Pamiętaj, żeby wybrane stylizacje pasowały do siebie.

Odpoczynek i relaks przed sesją wpływa przede wszystkim na dobre samopoczucie oraz na wygląd i efekty końcowe.

4

3

makijaż

sesja sensualna - stylizacja

W przypadku zmysłowej sesji kobiecej zadbaj o zestaw bielizny, który wyeksponuje Twoje walory. Przygotuj sobie najlepiej 2-3 komplety. Przy wyborze kieruj się przede wszystkim swoimi preferencjami, abyś na sesji czuła się swobodnie. Może to być bielizna koronkowa, odważna, klasyczna cielista, body czy tunika - kolor już zależy od Twoich upodobań. Sesja sensualna to nie tylko bielizna - może to być również kostium, sukienka, luźny sweter, koszula - wyobraźnia nie ma granic. Przed sesją zwróć uwagę na to, aby sie ubrać luźno, ponieważ ma to wpływ na to, aby na ciele nie pojawiały sie odciski od ubrań, co może wpłynąć na końcowy efekt sesji.

Portret kobiecy

galeria

zmysłowa sesja kobieca kraków

sesja sensualna kraków

sesja zdjęciowa kraków