Fotografia portretowa Kraków

Jeśli wpisałaś w wyszukiwarkę frazę ,,Fotograf portretowy Kraków” i trafiłaś na moją stronę to zapraszam Cię do poznania umieszczonych tutaj zdjęć.

Każda sesja fotograficzna to osobna opowieść. To, co odróżnia nas od siebie sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. Moim zadaniem jest uchwycić na zdjęciach Twoją energię i oryginalność. Sprawić, by oddawały to, kim jesteś.

Zapraszam Cię na indywidualną sesję zdjęciową, która tak naprawdę jest snuciem fotograficznej opowieści o człowieku – o Tobie.

W swojej pracy sesje zdjęciowe portretowe traktuję zawsze, jako swego rodzaju wyzwanie, podczas którego w stu procentach skupiam się na tym, kogo widzę w obiektywie. Tak, jak nie ma jednego uniwersalnego ujęcia, tak nie ma idealnego triku na udaną sesję. Niby rzecz oczywista, a jednak chcę podkreślić, że dla mnie to zawsze niejako zaczynanie wszystkiego od nowa, czyli poszukiwanie światła i kadru, który będzie współgrał z Tobą..

Kobieca sesja portretowa ukazuje Twoją energię i oryginalność

Sesja sensualna podkreśli Twoją urodę i wydobędzie zmysłowość

Sesja zdjęciowa Twojego dziecka z pewnością będzie dobrą pamiątką na długie lata.

Może zechcesz przeczytać także kilka słów od osób, z którymi miałem okazję współpracować podczas sesji portretowych.

Kobieca sesja zdjęciowa w Krakowie

Artur to profesjonalista z wieloma ciekawymi pomysłami. Robi piękne, różnorodne zdjęcia, a obróbka nie jest przesadzona. Sympatyczny, punktualny i zaangażowany. Na efekty sesji nie trzeba długo czekać, a komunikacja przez cały czas trwania współpracy jest sprawna i przyjemna. Sesja z Arturem to bardzo pozytywne doświadczenie, które polecam każdej modelce :)

Marzena

sesja portretowa Kraków

Szczerze polecam współprace z Arturem. Potrafi zbudować luźną, miłą atmosfere, a samo doświadczenie przekłada sie na prace, dbanie o szczegóły jak i o całokształt. Polecam!

Ania

sesja portretowa Kraków

Współpraca to czysta przyjemność! ;) wielki zapał do pracy, świetna osobowość, a na sesji super atmosfera! ;) bardzo polecam! jestem zadowolona i myśle, że to nie jedyna nasza współpraca co jest najlepszą rekomendacja.

Patrycja

Sesja zdjęciowa Kraków

Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Dzięki luźnej i przyjaznej atmosferze pozowanie to była czysta przyjemność. Artur jest bardzo profesjonalny i ma głowę pełną pomysłów. Gorąco polecam! :)

Justyna

portret kobiecy w studio

Współpraca z Arturem była dla mnie przyjemnością! Tworzy pozytywną atmosferę, daje dużo przydatnych rad oraz przywiązuje wagę do nawet najdrobniejszych szczegółów. Szczerze polecam współpracę.

Mariola

Miałam przyjemność współpracować z Arturem jako modelka oraz jako wizażystka ;) efekt sesji przeszedł moje najśmielsze oczekiwania ponieważ do tej pory pozowałam do zdjęć w innym klimacie i przyznam, że ta sesja była dla mnie nowym doświadczeniem :) Fotograf wykazał się dużym profesjonalizmem , miał swoją wizje , określony plan działania , dużo cierpliwości a co najważniejsze potrafi pokazać na zdjęciach piękno kobiety ;) Z sesji jestem mega zadowolona, napewno skorzystam jeszcze z usług fotografa :) serdecznie polecam ! :)

sesje portretowe tarnów

Kamila

Profesjonalista w swoim fachu! Artur posiada ogromne doświadczenie i przede wszystkim wspaniałe pomysły przez co zdjęcia są po prostu piękne, z duszą! Jego kreatywność powoduje, że zdjęcia są niezwykłe i odebiegają od zwykłych, standardowych zdjęć. Poza tym podejście Artura do ludzi jest bardzo przyjacielskie przez co osoby bardziej nieśmiałe czują sie swobodnie, jak w towarzystwie dobrego znajomego, co przekłada się na naturalność zdjęcia :) Polecam! :)

Sesja zdjęciowa Kraków

Paulina

Sesja zdjęciowa Kraków

Fotograf portretowy Kraków