Sesja dziecięca

SESJE DZIECIĘCE:

 

Sesje zdjęciowe z udziałem dzieci są zabawne i niestandardowe. Dlaczego? A przede wszystkim dlatego, że dzieci nie udają emocji, bo są naturalne. Wykonuję sesje zdjęciowe dzieci w wieku od 3. roku życia i starsze. Młodsze dzieci również miałem okazję fotografować, jednak wiek o którym pisałem pozwala na pewną interakcję z dzieckiem i w większości przypadków trzylatki potrafią współpracować, co przede wszystkim przekłada się na efekt końcowy w postaci pięknych zdjęć i pamiątki na długie lata dla Was – dla Rodziców swoich pociech. Przed sesją ważne, abyście nie mówili dziecku o tym, że będzie brać udział w sesji zdjęciowej, ponieważ zderzenie się z czymś nowym może dziecko zniechęcić lub zawstydzić. Koniecznie opowiedz jak świetna zabawa się szykuje. Dużo bardzo zależy od nastawienia dziecka. Staram się rozmawiać z małym modelem/modelką i również cenię kiedy Rodzice współpracują ze mną i z dzieckiem, bo przecież Wasze pociechy mają największe zaufanie do Was.

 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SESJI:

  • Aby dziecko czuło się swobodnie udając się na sesję zdjęciową koniecznie weź ulubione zabawki, np. pluszowego misia, samochodzik czy lalkę itp.
  • Kilka stylizacji jest mile widziana, aby zachować różnorodność podczas sesji – weź ze sobą kilka zestawów ciuchów. Zwróć jednak uwagę, aby to były ciuchy bez jaskrawych i pstrokatych wzorów. Postaw raczej na jednolite kolory bez odwracających uwagę napisów. Mogą to być takie klasyczne casualowe stylizacje jak i nieco eleganckie. Jeśli chcesz i masz pomysł na inne stylizację to napisz.
  • Dziecko przede wszystkim musi być wypoczęte przed sesją, aby nie było znudzone w momencie przyjścia.

Sesja fotograficzna portretowa Twojego dziecka z pewnością będzie dobrą pamiątką na długie lata. Zatrzymaj czas i miłe chwile i ZAREZERWUJ SESJĘ. Sesje wykonuję przede wszystkim w Tarnowie i Krakowie w studio jak i w plenerze.

Kilka fraz pomocniczych, aby mnie łatwiej znaleźć: fotografia portretowa, fotografia portretowa tarnów, fotografia portretowa kraków, fotografia portretowa małopolska, studio tarnów, fotograf portretowy tarnów, fotograf portretowy kraków, sesja zdjęciowa tarnów, sesja zdjęciowa