sesja narzeczeńska nad jeziorem

Dosyć często słyszę od moich par, że czują się niezręcznie lub po prostu nie wiedzą, co robić i jak się zachowywać podczas sesji zdjeciowej ze względu na to, że zwykle to ich pierwsza taka sesja. Jednak za każdym razem, gdy para to mówi, powstają niesamowite kadry. Efekt końcowy zdjęć całkowicie zaprzecza takim odczuciom niezręczności, o której mówili. Sesje narzeczeńśkie mają na celu uchwycenie tego, kim naprawdę są oraz wyłapania tych wyjątkowych momentów między nimi - uśmiechów, zalotnych spojrzeń, miłości, radości. I to jest dokładnie to, co zrobiliśmy podczas tej sesji zaręczynowej Kingi i Tomka.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się na wspólną sesją np. z okazji rocznicy związku czy po prostu przed ślubem to idealnym pomysłem jest sesja narzeczeńska. Tak przy okazji to świetny sposób, abyście mogli mnie poznać jako fotografa. Podczas sesji pokażę Wam mój styl fotografowania, dzięki któremu możecie się poczuć bardziej komfortowo przed aparatem.
Jedna z moich par powiedziała, że podczas współpracy byłem dla nich dużym oparciem, a moja kreatywność i sugestie sprawiły, że fotografie są magiczne, do których chętnie wracają wspomnieniami. Chcecie również spróbować? Zapraszam Was do kontaktu! Sesje narzeczeńskie wykonuję w Krakowie i okolicach.

fotografia ślubna tarnów

Fotografia ślubna Kraków

Fotograf ślubny małopolska

sesja narzeczeńska tarnów

sesja narzeczeńska kraków