Fotografia wnętrz

Jeśli chcesz wynająć lub sprzedać szybciej swoje mieszkanie rozważ moją ofertę dotyczącą wykonania zdjęć wnętrz. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a jeśli chcieliby Państwo się czegokolwiek więcej dowiedzieć zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

W skrócie

Zajmuję się wykonywaniem zdjęć:

– apartamentów,

– mieszkań na sprzedaż oraz wynajem,

– salonów kosmetycznych,

– restauracji

– oraz innych obiektów komercyjnych.

Podczas każdego zlecenia staram się pokazać atuty fotografowanego miejsca z wyszczególnieniem i zachowaniem detali, które doskonale tworzą całość.  Gwarancja satysfakcji oraz szybkiej realizacji.

PORTFOLIO

 

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. JAKA JEST CENA SESJI ZDJĘCIOWEJ NIERUCHOMOŚCI?

–  Cena za pojedyncze wykonanie zdjęcia wraz z retuszem wynosi 50 zł/szt. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć. Cena zawiera dojazd do klienta na terenie Krakowa i Tarnowa.

– W przypadku wykonania sesji zdjęciowej w większej nieruchomości np. duże mieszkanie czy dom cena ustalana jest indywidualnie.

  1. CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYBORU ZDJĘĆ?

–  Oczywiście, że tak. Zdjęcia w pierwszej kolejności są poddane mojej wstępnej selekcji spośród wszystkich zdjęć, które wykonuję dla Państwa. Następnie  wysyłam je za pośrednictwem mojej strony internetowej w postaci galerii zdjęć, w której zaznaczają Państwo swój konkretny wybór.  Zdjęcia, które umieszczam na stronie są w postaci miniaturek, aby w łatwy i szybki sposób można byłoby je przeglądać na każdym urządzeniu.

  1. W JAKI SPOSÓB NASTĘPUJE PRZEKAZANIE ZDJĘĆ ?

– Zdjęcia w formie cyfrowej wysyłam za pośrednictwem dysku internetowego w dwóch formatach:

– w pełnej rozdzielczości

– oraz przygotowane typowo pod Internet w mniejszej rozdzielczości. Zdjęcia po pobraniu na dysk mogą być bezpośrednio umieszczane na różnych portalach np. Otodom, Airbnb, Booking lub OLX, itp.

Istnieje możliwość naniesienia znaku wodnego na zdjęcia w celu reklamowym lub po prostu jako zabezpieczenie zdjęcia.  Niezbędne jest do tego Państwa logo/nazwa.

  1. JAKI JEST CZAS TRWANIA SESJI ZDJĘCIOWEJ W NIERUCHOMOŚCI?

– Wszystko zależy od tego jak duża jest nieruchomość. Z reguły czas trwania sesji wynosi od 1h – 3h.

Jaki jest czas realizacji zlecenia?

– Zdjęcia od momentu wyboru zdjęć przez Państwa realizuję maksymalnie w terminie 3 dni. Istnieje możliwość wykonania usługi ekspresowo (zdjęcia gotowe w 24h lub krócej) –  +120 zł.

  1. JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ NIERUCHOMOŚĆ DO SESJI ZDJĘCIOWEJ?

– Aby sesja przebiegła sprawnie, przede wszystkim ważne jest, aby nieruchomość była solidnie posprzątana. Należy pamiętać również o wymyciu okien, przetarciu kurzy, usunięciu odcisków palców czy zacieków ze szklanych lub błyszczących przedmiotów.

– Warto również pochować niepotrzebne przedmioty z miejsc, które widać na pierwszy rzut oka, a które niekoniecznie są niezbędne podczas sesji zdjęciowej, np. kable, prasa, buty, zabawki, odzież czy rzeczy codziennego użytku, które podczas sesji niekoniecznie muszą być widoczne na zdjęciach.

– Aby nieruchomość nabrała większej atrakcyjności warto udekorować ją świeżymi kwiatami np. w doniczce czy wazonie

– W przypadku mieszkań pod wynajem krótkoterminowy dla turystów warto zaopatrzyć mieszkanie w niezbędne przewodniki czy magazyny z lokalnymi atrakcjami, a dodatkowo zostawić kilka słodkości, owoców dla Waszych przyszłych klientów.

  1. JAKI JEST PREFEROWANY SPOSÓB PŁATNOŚCI?

– Preferuję płatność przelewem na wskazany numer konta w umowie.

  1. CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY ZAREZERWOWAĆ TERMIN SESJI ZDJĘCIOWEJ NIERUCHOMOŚCI?

– Aby zarezerwować termin sesji zdjęciowej nieruchomości należy wpłacić zadatek na konto w kwocie 100 zł. Pozostała kwota płatna jest w dniu odebrania zdjęć lub w dniu sesji.

  1. W KTÓRYCH MIASTACH WYKONUJĘ FOTOGRAFIĘ WNĘTRZ I NIERUCHOMOŚCI?

– Zdjęcia wnętrz wykonuję w:

– Krakowie i okolicach,

– Tarnowie i okolicach

– oraz tam gdzie akurat Państwo mnie potrzebujecie.

 

W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jeśli chcieliby Państwo podjąć ze mną współpracę lub zapytać o wolny termin proszę wypełnić poniższy formularz.

 

Wypełniając powyższy formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawiania mojej oferty. Obsługa danych jaką prowadzę jest zgodna z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. Przed wysłaniem formularza możesz zapoznać się z nią w zakładce "o mnie".

 

 

 

Wykonuję również sesje zdjęciowe z zakresu:

Portret kobiecy
Portret dziecięcy
Sesje rodzinne i chrzciny